Portal mororyzacyjny

Jeszcze lepsze Audi A4

Nowe Audi A4 które w pełni zostanie unowoczesnione zostanie wprowadzone w 2016 roku, gdzie design oraz technologia sprawi kolejną rewolucję w produktach tej marki.

Zanim przejdziemy do kwestii technicznych, zacznijmy od pewnego faktu natury gospodarczej, mianowicie, dla grupy volkswagen, 41% zysk to właśnie marka Audi, gdzie warto zaznaczyć, że Ci producenci posiadają jeszcze 11 marek. Świadczy to o sile tego konkretnego brandu.

Wracając do rzeczy. Nowe Audi A4 ma ważyć 100 kg mniej a silnik, silnik ma mieć w wersji podstawowej 1.4 litry oraz 125 konni, co oczywiście przełoży się na osiągi.

Oczywiście lekka architektura to nie wszystko, dla wymagających można zacząć od technologii, gdzie drogę rozjaśni nam całkowicie diodowe światła.
Ciekawe jest to, że prawdopodobnie najsłabszy samochód tej klasy będzie posiadał silnik 1,4 litra, a nie jak jest to obecnie 1,8. Czyli wreszcie doczekaliśmy się ekologicznego ukłonu ze strony producenta. Tutaj również należy zwrócić uwagę na pewne spekulacje dotyczące możliwości hybrydowej wersji, ale nie chwalmy dnia przed zachodem słońca. Pewne jest to, że takie rozwiązanie znacznie zwiększy rzeszę potencjalnych klientów.

Kolejnym elementem będą pneumatyczne aktywne zawieszenia, które mają znacznie poprawić komfort jazdy nawet na Polskich drogach.

Interesujące może być układ 4 skrętnych kół, którego głównym celem ma być poprawa parkowania a jak wiemy, dla tego typu gabarytów auta, może być idealne.

Nowe Audi A4 jest przepełnione nową technologią a teraz niespodzianka dla koneserów dobrej muzyki. Nowej wersji auta możemy zmieścić aż 2 milionów piosenek a gdyby jednak tego było za mało, śmiało możemy posłuchać czegoś online, ponieważ śmiało można korzystać z przenośnego hotspotu, który daje możliwość korzystania z najnowocześniejszego pasma LTE.


Tekst został zainspirowany z magazynu motor.